Стати партнером - ServiceOne Cleaning

Стань партнером – отримай свою винагороду!

Хто може стати партнером?

Компанія CleaningOne зацікавлена в партнерських відносинах з будь-якими організаціями міста Тернополя та Тернопільської області. Завдяки партнерським програмам ми зможемо не лише знайти рішення для Ваших проблем з прибиранням, а й допоможемо зекономити бюджет і додатково отримати партнерську винагороду за залученого клієнта. 

1

Рік на ринку (з 23.03.2019)

157

Клієнтів

10623

Прибрали м2

936

Помили м2 віконних конструкцій

Як це працює?

Ви, як наш партнер по залученню клієнтів, без якого-небудь ризику, особливих витрат часу і грошей маєте можливість продемонструвати стосунки, які базуються на довірі, із надійною клінінговою компанією, тим самим, розширюючи круг охоплення своїх і наших потенційних клієнтів.

І це тільки один з плюсів нашого партнерства. Будь ласка, ознайомтеся з усіма нашими партнерськими програмами, і одна з них обов’язково зможе зацікавити вас.

Партнерська програма Компанії CleaningOne абсолютно безкоштовна і дозволяє учасникам отримувати додатковий дохід, шляхом розміщення посилань на наш лендінг www.cleaning.ternopil.ua, або за рекомендацією із застосуванням особистого партнерського промокоду. Кожна покупка, здійснена за партнерським посиланням, або промокодом, приносить агентську комісію. 

Приєднуйтесь до компанії, якій ви можете довіряти зараз!