Testimonials Архів - ServiceOne Cleaning

Аліна, трикімнатна, генеральне, перед зустріччю з полового

Результатом задоволена. Все зробили гарно. Прийшли в зручний для чоловіка час, помили вікна, хоча на дворі і не сезон на миття вікон. Відмили ванну, яка мені ніяк не відмивалася. Жодного запаху хімії і чистота. Рекомендую!

Іра, трикімнатна, після ремонту

Все дуже здорово, велике спасибі! Все вимито, вичищено, прибрано, весь пил протерта навіть на підвіконнях і на виступах шаф. У порівнянні з клинеров з іншого сервісу – небо і земля.

Тетяна, двокімнатна, підтримуюче

Швидко. Якісно. Не напряжно. Клінінг – це кайф) замовляю регулярно дівчат. Найкращі з усіх, які замовляла! Так тримати. Головне – ціна – якість просто супер!

Маріна, двокімнатна, генеральне

Скористалася послугами ServiceOne Cleaning i хочеться сказати велике дякую за вашу працю. Квартира просто сяє. Все ідеально чисто. Рекомендую за якісним клінінгом, звертатись саме сюди! Дівчата дуже приємні, щирі і професійні!

Олександр, двокімнатна, генеральне

Чудове прибирання! Вперше користуюся послугами платного клілінгу, до цього ставився скептично(як можна якісно прибрати та все розставити по своїх місцях, не будучи до цього в квартирі). Однак, побачивши результат – я був більш ніж задоволений. Все було на своїх місцях, Read More